VOLEJTE: 734 756 444
Moderní způsob vytápění, chlazení a ohřevu vody.
Vítejte na stránkách firmy BIMEKO, spol. s r.o. Moderní tepelná čerpadla a splity - nadstandardní servis. Tepelná čerpadla - Monobloky - Splity
         
 
SPOLEČNOST BIMEKO - NĚCO MÁLO O NÁS
 
         
 

Vytápění, ohřev vody, případně i chlazení prostřednictvím tepelných čerpadel v současné době představuje moderní a efektivní způsob.  

 

Jedná se účinnou a bezpečnou technologii ve srovnání s metodami vytápění založenými na spalování uhlí, plynu, topného oleje apod., při kterých vznikají rizikové faktory (toxické nebo výbušné směsi) a škodlivé zplodiny.

 

Základem spokojenosti uživatele je kombinace optimálního návrhu celé topné soustavy, dodávky kvalitního zařízení a správné montáže.

 

Před instalací je rovněž třeba pečlivě zvážit umístění tepelného čerpadla tak, aby se co nejlépe využilo teplo z okolního prostředí, aby byl zachován prostor pro vyfukování ochlazeného vzduchu a aby nebyla překročena požadovaná úroveň hluku.

 

V našich tepelných čerpadlech je osazen světově uznávaný DC invertorový kompresor Panasonic a jsou vybavena technologií s proměnnou frekvencí, která dokáže okamžitě poskytnout dostatečný výkon, a tím rychle zajistit optimální a příjemnou vnitřní teplotu během chladné zimy. Energetická účinnost vytápění je tak třikrát vyšší než u tradičního topného zařízení.

 

Jednotka může pracovat v teplotním rozsahu -35°C až +45°C, kdy se flexibilně přizpůsobuje různým podmínkám.

 

Intuitivní ovládací rozhraní je jednoduché na obsluhu, je bezpečné a spolehlivé pro provádění vlastní diagnostiky případné poruchy a pohodlné na údržbu. Umožňuje práci přímo na ovladači nebo přes vzdálený přístup z kteréhokoliv místa s přístupem k internetu.

 
 


 
     
Kontakty
Copyright © 2022 BIMEKO, spol. s r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE